تماس با پاساژ اینترنتی دکانچه

تماس با ما

تماس با دکانچه

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با دکانچه ، بخش پاسخ به پرسش های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

 

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از دکانچه دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس docanche@gmail.com ایمیل ارسال کنید .
روزهای  تعطیل  دکانچه هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد.

تلفن تماس:  32403172 -031

تلفن همراه:989103484713+

تلفکس: 32372989- 031

توجه داشته باشید که 09103484713 تنها شماره‌ای است که دکانچه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دکانچه ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دکانچه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@docanche.com یا info@docanche.ir اطلاع دهید. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دکانچه را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن هم وجود دارد.

 

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان          

اصفهان –  خیابان خرم- سه راه صمدیه- جنب بانک صادرات ایران- مجتمع تجاری صفویه- همکف- پلاک 3

ایمیل خدمات پس از فروش: cs@docanche.com
ایمیل پیگیری سفارش: cc@docanche.com
ایمیل سازمانی دکانچه: info@docanche.com

       

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم زیر استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

اشتراک خبرنامه

با وارد نمودن ایمیل خود در کادر زیر، از آخرین اخبار، طرح‌ها، رویدادها و تخفف‌های دکانچه مطلع شوید.